Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DEC68SC bílá AEGT8DEC68SC

16 900,00 

Katalogové číslo: 8800793059_-_NEPOUZITO_-_ROZBALENO Kategorie: , ,

Popis

Popis

Vaše sušička může zvládnout víc!

Čekáte od vaší sušičky více, než jen dokonale usušené prádlo? Pak vyzkoušejte sušičku prádla AEG T8DEC68SC, která dokáže nejen rychle a efektivně usušit i velké množství prádla, ale zároveň mu poskytne tu nejlepší péči, ať jde o jakoukoli tkaninu. Navíc je sušička vybavena inteligentní technologií ProSense, která přizpůsobí podmínky na míru každé náplni tak, aby vás náklady za energii už jen těšily.

Maximální péče pro každý materiál

Sušička AEG T8DEC68SC dokáže pojmout až 8 kg prádla najednou, proto snadno usušíte veškeré vyprané oblečení nebo ložní prádlo. Sušička se s maximální péčí postará o každou tkaninu, ať už jde o měkký vlněný svetr, sváteční košili nebo sportovní dres, a to především díky programům technologie AbsoluteCare. Ta ovládá pohyb a teplotu sušení tak, aby každý materiál získal ideální podmínky k úplnému usušení, zatímco je zachována jeho kvalita i příjemný vzhled.

Šetrné sušení pro delší životnost oděvů

Kvalitu prádla pomáhá udržovat také šetrná technologie SensiDry, která odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě a bez výrazného prodloužení doby sušení, na rozdíl od běžných bubnových sušiček. Použitím nízké teploty není tkanina vystavena nepřívětivým podmínkám, a proto zůstane vaše oblečení mnohem déle jako nové. Nízké teploty navíc pomáhají šetřit energii

Optimální nastavení pro každou náplň

Sušička disponuje rovněž systémem ProSense, který využívá snímače vlhkosti a teploty k úpravě ideálních podmínek sušení. V závislosti na velikosti každé náplně automaticky nastaví potřebnou délku i teplotu sušení. Ať sušíte pouze tři košile nebo týdenní hromadu prádla, inteligentní systém si s tím hravě poradí a ušetří vám nejen čas, ale také výdaje za energii. Vaše oblíbené oblečení je ušetřeno zbytečně dlouhého sušení, což prodlužuje jeho životnost a kvalitu.

Snadná údržba, dokonalé výsledky

Snadnou a pohodlnou údržbu filtračního systému slibuje filtr ÖKOFlow, který je zároveň extrémně účinný. Prakticky umístěný filtr snadno vyčistíte, čímž zajistíte jeho dlouhodobou účinnost a spolehlivý chod. Na výběr budete mít hned z několika programů pro bavlnu a syntetiku a využít lze i funkce odloženého startu. Očekávejte vždy dokonalé výsledky a užívejte si maximální péči o vaše oblečení spolu se sušičkou prádla AEG T8DEC68SC!

Specifikace

Proč ji chtít?

– maximálně úsporné sušení prádla = energetická třída A+++
– kapacita až pro 8 kg prádla
– tepelné čerpadlo
– programy pro bavlnu a syntetiku
– nejšetrnější péče pro vaše oděvy
– kvalita AEG
– V x Š x H: 85 x 60 x 60 cm

Je to strážce vlněných svetrů
Nyní můžete sušit v bubnové sušičce vše, co vyperete. Od nejměkčích vlněných svetrů po každodenní obchodní košile nebo lyžařskou bundu. Sušičky se systémem AbsoluteCare® mají speciální programy pro přesnou kontrolu pohybu a teploty sušicího programu. Brání srážení*. Udržují tvar. Obnovují vodotěsnost. Nová definice bubnového sušení každé tkaniny ve vašem šatníku. * Ve srovnání s plochým sušením vlny

OCHRANA NA MÍRU VAŠIM ODĚVŮM
Programy našeho jedinečného systému AbsoluteCare® přesně ovládají pohyb a teplotu sušicího bubnu. Vlněné kusy jsou drženy naplocho proti bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Venkovní oblečení získá přesné množství tepla, aby se plně obnovila funkčnost jeho voděodolné membrány. Každá tkanina obdrží správný pohyb a teplotu k úplnému usušení, zatímco se uchovává jejich kvalita, vzhled a omak.

BEZPEČNÉ, NÍZKÉ TEPLOTY
Technologie AEG SensiDry odstraňuje vlhkost z tkanin při poloviční teplotě než u běžných bubnových sušiček, aniž by význačně prodlužovala dobu sušení. Tím se zajistí, že tkaniny nejsou nikdy vystaveny nadměrnému teplu. Vaše oděvy si déle udrží kvalitu tkaniny, jakou měly v době jejich nákupu. Nízké teploty také pomáhají šetřit energii.

KAŽDÝ DEN ŠETŘÍ VÁŠ ČAS A ENERGII
Naše sušičky jsou vybaveny technologií ProSense®, která používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně – ať se jedná o denní nebo týdenní náplň prádla. Šetří tak čas a energii, zatímco šetrně chrání oděvy, které milujete a nosíte každý den.

BEZPROBLÉMOVÝ, ÚČINNÝ FILTR
Pouze sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, extrémně účinným filtrem, který je snadno na dosah a dobře se čistí. Běžné sušičky mají několik filtrů. Pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se zvýší. Díky jedinému filtru spotřebiče AEG usuší každou náplň bez námahy a udrží si účinnost a energetickou úspornost.

KRATŠÍ SUŠICÍ PROGRAMY, LEPŠÍ PÉČE
Díky designu s vylepšeným tokem vzduchu suší sušičky AEG rychleji a účinněji než běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Vaše oblečení tak získá lepší péči i přes kratší sušicí programy.

Technické údaje
* Maximální náplň: 8.0 kg

* Třída energetické účinnosti A+++
* Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 177
* Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W) 0.05
* Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W) 0.05
* Hluk (dB) 65

* Možnost nastavení odloženého startu
* Typ displeje: Velký LCD displej
* Nožičky: 4 nastavitelné nožky
* Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti – až o 40% úspory energie navíc
* Panel s textem: češtině.
* Senzor sušičky: senzor snímá, kdy jsou šaty usušené na stanovené úrovni
* Elektronika v této sušičce měří vlhkost tkaniny a určí konec sušení, když zbývající vlhkost je v souladu s vlhkostí požadovanou programem. .
* Senzorem upravovaný čas sušení. Na základě vyhodnocení vlhkosti může být prodloužen.
* Programy pro bavlnu: suché do skříně plus |extra suché |připraveno k žehlení
* Programy pro syntetiku: suché do skříně |extra suché |připraveno k žehlení
* Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání – konec|zchlazování|suché do skříně|sušení|extra suché|žehlení
* Další indikátory: kondenzace|zanesený filtr|nádrž
* Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.28 l,v panelu vlevo

Rozměry a instalace:
* Výška (mm) 850
* Šířka (mm) 600
* Hloubka (mm) 600
* Čistá hmotnost (kg) 49.96
* Šířka balení (mm) 640
* Výška balení (mm) 900
* Hloubka balení (mm) 710

Brand

AEG

Další informace

Typ:

Provedení sušičky:

Spotřeba energie při sušení:

Energetická třída:

Odložený start:

Zvukový signál:

Displej:

Pára:

Kapacita prádla pro sušení:

Vnitřní osvětlení bubnu:

Hlučnost při sušení: