Stolní mixér KitchenAid Artisan 5KSB5553EGA zelený KAI5KSB5553EGA

4 200,00 

Popis

Vše o produktu

stolní mixér • univerzální použití • ocelová konstrukce se skleněnou nádobou 1,5 l • plastová nádoba 0,75 litru • praktické víko s odměrkou • motor s výkonem 550 W • počet rychlostí 6 • ovládání tlačítky • funkce pomalého startu • funkce, příslušenství: drcení ledu, mixování horkých surovin, mixování • velikost: 37,5 x 21,6 x 23,2 cm • váha: 5,9 kg

Stolní mixér KitchenAid Artisan 5KSB5553EGA, zelený

Myslíte, že při obyčejném mixování nezáleží na tom, jaký používáte přístroj? Omyl! Výsledná konzistence může být příliš umixovaná a zničí se kompozice nebo naopak málo a z pokrmu se rázem vytratí harmonie. Odvádějte svou práci vždy profesionálně, pořiďte si k dokonání uměleckého díla jedinečný stolní mixér KitchenAidArtisan 5KSB5553EGA. Nadchne vás perfektní stabilitou, tichým chodem a mistrovským výkonem.

Profesionální výkon a kvalita

Renomovaná značka KitchenAid je specializována na prémiové kuchyňské přístroje, které si nezadají s profesionálním vybavením těch nejlepších světových kuchyní. Pro své výrobky využívá litý hliník, nerozbitné sklo a pokud možno naprosté minimum plastu, tudíž vynikají perfektní stabilitou a tichým chodem. Stolní mixér Artisan 5KSB5553EGA byl navržen a vyroben tak, aby dosahoval profesionálních výsledků, maximální životnosti, a aby usnadnil obsluhu a údržbu. Tento výjimečný mixér je tím pravým pro každého, kdo to se svým vařením či pečením myslí vážně. Zároveň se můžete spolehnout, že zakoupením tohoto mixéru investujete do produktu, který vám vydrží celý život!

Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt využívaný v profesionálních kuchyních, disponuje extra výkonem 550 W. Vysoký výkon ve spolupráci s ostrými ocelovými nožirozmixuje či rozdrtí vše, co si budete přát. Stane se naprosto ideálním pomocník při přípravě polévek, omáček, dětských přesnídávek, dezertů, koktejlů, sorbetů a hravě si poradí i s drcením ledu. Je totiž dokonalou kombinací síly, odolnosti a přesnosti, a je zkonstruován tak, aby zajistil optimální výkon a dlouhou bezporuchovou životnost. 

Mixér KitchenAid budete milovat stejně tak jako pochoutky, které vytvoří!

 
Inteligentní regulace rychlosti

Jeho robustní základna je vyrobena z litého kovu, díky čemuž vyniká vysokou stabilitou, tlumí vibrace a dá se říci, že je téměř nezničitelná. Ovládací plocha je integrovaná do hladkého a zaobleného designu, což předurčuje její odolnost proti poškození a velmi snadné čištění. Na panelu je umístěno inteligentní ovládání rychlosti, které zajišťuje optimální rychlost u každého nastavení a přístroj se tak přizpůsobuje hustotě potravin. Postupné zvyšování otáček při startu a automatická regulace podle odporu, který kladou potraviny, se postará, aby obsah nádoby nevystříkl ven, a navíc ochrání motor od nárazových šoků

Doživotní příslušenství

K dispozici máte velkou skleněnou nádobu s obsahem 1,5 litrů a těsnicí víko s odměrkou. Praktické horní víčko, které skvěle těsní, vám umožňuje přilévání za chodu bez nepříjemných překvapení. Součástí příslušenství je také malá plastová nádoba o objemu 0,75 litru, kterou využijete pro recepty s menším množstvím surovin. Její předností je nerozbitný materiál DURACLEAR, který je odolný proti poškrábání, skvrnám, rozbití a vysokým teplotám. Samozřejmostí je obsah bez použití BPA. Obě nádobky do těla mixéru zapadají dvanácti zuby, spojení je velmi precizní a redukuje hlučnost.

Brand

KitchenAid

Další informace

Příkon mixéru:

Objem hlavní nádoby:

Počet rychlostí:

Plynulá regulace:

Pulzní spínač:

Materiál nádoby:

Funkce, příslušenství:

Šířka:

Výška:

Hloubka:

Hmotnost: