Sluchátka Marshall Minor II Bluetooth bílá mhlminoriibtwh

1 800,00 

Katalogové číslo: 8800318791_-_VRACENO_-_ROZBALENO Kategorie: ,

Popis

Popis

Marshall Minor II Bluetooth, bílá

Hudební fajnšmekři, zbystřete. Legendární Marshall, kterého hojně využívají velké hudební hvězdy jako ozvučení na koncertech, přichází s neméně působivými sluchátky Marshall Minor II. Nenechte se zmást jejich miniaturními rozměry. Jedná se o klasické „špuntovky“ do uší s inovativním systémem a nastavitelnou smyčkou pro optimální přizpůsobení, samozřejmě se schopností nabídnout prvotřídní hudební zážitek s citlivostí 117 dB a frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz.

Bezdrátově doma i v terénu

V pohodlí domova nám to možná nepřijde, ale při chůzi a v terénu se jakýkoliv kabel stává přítěží. Bezpochyby proto uvítáte bezdrátovou technologii Bluetooth Qualcomm 5.0 aptX. To že sluchátka snadno spárujete se svým mobilním zařízením je samozřejmostí. Skutečné překvapení kráčí až s uživatelsky přizpůsobenými dynamickými ovladači, které při rozměrech 14,2 mm slibují průzračně čisté výšky, zřetelné středy a pulsující nezkreslené basy. Pro pocit, že jste středem dění nemusíte chodit daleko.

Být součástí koncertního sálu. 

 

Luxus 12hodinového přehrávání

Až dvanáct hodin na jedno nabití baterie. Co více si přát? S funkcí rychlého nabíjení ji dokonce do dvaceti minut zprovozníte na další dvě hodiny poslechu a vy tak můžete pokračovat tam, kde jste přestali. Plného nabití dosáhnete do dvou hodin.

Inteligentní úspora energie

Funkce magnetické pauzy možná zní jaké rébus. Funguje ale tak, že v okamžiku vzájemného spojení obou „špuntů“ dojde k automatickému pozastavení hudby a přechodu do pohotovostního režimu s minimální spotřebou energie. Po šesti hodinách se pak vypnou úplně.

Telefonujte doma i v terénu

Volá vám někdo, zatímco si užíváte svou oblíbenou hudbu? S ovládacím knoflíkem hovory jednoduše přijímáte, odmítáte i ukončujete. Vestavěný mikrofon zajistí čistotu hovoru, ale třeba i hlasové záznamy vašich spontánních nápadů.

Specifikace

Marshall Minor II Bluetooth

Minor II Bluetooth s bezdrátovou technologií Bluetooth Qualcomm® aptX™. Nabízí 12 hodin bezdrátového přehrávání na jedno nabití a může se pochlubit inovativním systémem pro ucho s nastavitelnou smyčkou pro optimální a ergonomické přizpůsobení.

Buetooth 5.0 APTX konektivita
Bluetooth 5.0 s aptX poskytuje svobodu a pohodlí bezdrátových sluchátek do uší.

12 hodin bezdrátového přehrávání
Minor II Bluetooth dokáže 12 hodin bezdrátového přehrávání při jediném nabití. Baterie se vybila a spěcháte? Funkce rychlého nabití zaručí, že 20 minut nabíjení poskytne baterii dvě hodiny přehrávání hudby. Za dvě hodiny máte baterii zcela nabitou.

Dynamické ovladače
Technologie Minor II Bluetooth nabízí uživatelsky přizpůsobené dynamické ovladače o rozměrech 14,2 mm, které produkují bohaté výšky, jasné středy a jasné, vyvážené basy, které vám dávají pocit, že jste v centru dění

Funkce magnetické pauzy
Automatické pozastavení hudby při magnetickém spojení obou sluchátek dohromady. Jakmile jsou sluchátka Bluetooth Minor II spojena magenetem, přepnou se do pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie, které se po šesti hodinách uplně vypnout.

Multifunkčnost
Snadno použitelná funkce telefonu činí Minor II Bluetooth perfektním multitasker. Bezdrátově přijímat, odmítat nebo ukončit hovor pomocí ovládacího knoflíku. Vestavěný mikrofony umožňuje konverzace nebo záznam hlasových poznámek prostřednictvím zařízení.

Technické specifikace:
• Citlivost: 117 dB SPL (179 mV @ 1 kHz)
• Frekvenční odezva: 20 Hz-20 kHz
• Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0 s aplikací Qualcomm aptX
• Dosah Bluetooth: 10 m
• Ovládací knoflík: Ano
• Mikrofon: Ano
• Doba přehrávání: 12 hodin bezdrátového přehrávání
• Doba do plného nabití: 2 hodiny
• Hmotnost: 22,5 g

Obsah balení:
• Právní a bezpečnostní informace
• Nabíjecí kabel Micro USB
• Sluchátka Minor II Bluetooth
• Uživatelský manuál

Brand

Marshall

Další informace

Provedení sluchátek:

Typ sluchátek:

Vhodné pro sport:

Typ přenosu:

Typ konektoru:

Ovládání hlasitosti :

Mikrofon:

Délka přívodního kabelu :

Kmitočtový rozsah od:

Kmitočtový rozsah do:

Citlivost:

Barva:

Akustický systém:

Odnímatelný kabel:

Přijmutí hovoru:

Noise Cancelling:

Šířka:

Výška: