Party reproduktor GoGEN BPS 738 černý gogbps738

5 400,00 

Katalogové číslo: 8800519878_-_NOVY_KUS_-_ROZBALENO

Popis

Popis

GoGEN BPS 738

Bez hudby není zábava. Užívejte si s rodinou i přáteli perfektní dny, večery i noci v doprovodu vašich oblíbených interpretů. Pouštějte si písničky nahlas a ve vysoké kvalitě doma v obýváku i u bazénu na zahradě. S party reproduktorem GoGEN BPS 738 získáte výbornou akustiku, stylové osvětlení a řadu moderních funkcí, díky nimž si zařízení ihned po prvním použití zamilujete. Těšit se můžete také na mikrofon, který je součástí balení

Široké možnosti připojení

Přístroj nabízí celkový výkon 160 W. Hudbu můžete přehrávat z řady zdrojů. Nejpohodlnější je připojit telefon či tablet bezdrátově přes Bluetooth. Na výběr však máte také USB, AUX-IN nebo dva CINCH konektory, takže nabídka je opravdu široká. Samozřejmostí je také FM rádio; 30 oblíbených stanic si můžete uložit do předvoleb, abyste je měli vždy ihned dostupné. Díky dvěma vstupům pro mikrofon lze reproduktor využívat také pro karaoke, případně k připojení kytary

Stereo & Video hodnotilo párty reproduktor GoGEN BPS 738 jako výrobek roku 2019-2020.

Party reproduktor GoGEN BPS 738 se díky světelným efektům stane hvězdou každého večírku!

 

Dunivý výkon

Užívejte si svou oblíbenou hudbu na plné pecky. Po spuštění se z reproduktoru začne linout melodie ve skvělé kvalitě. Díky výkonu 2× 80 W si ji vychutnáte naplno i při vysoké hlasitosti. Pro ještě lepší zážitek využijte ekvalizéry nebo funkci zvýraznění basů, aby vám rytmus proudil každou částí těla.

LCD displej

O veškerém nastavení máte maximální přehled díky velkému LCD displeji. Vidíte na něm informace o zdroji hudby, aktivní párování, naladěnou rádiovou frekvenci a podobně.

Nabíjení smartphonu

Nejen, že smartphone využijete jako zdroj hudby, kterou streamujete bezdrátově po propojení zařízení přes Bluetooth. Z reproduktoru můžete telefon i nabíjet. Ani při celovečerním poslechu se proto nestane, že by se telefonu vybila baterie.

Funkce Karaoke

Karaoke je zábava pro děti i dospělé. Připojte k reproduktoru až dva mikrofony a ukažte, jaký talent se ve vás skrývá. Pokud nechcete využít oba konektory pro mikrofon, můžete do jednoho zapojit např. kytaru a doprovázet zpěváka akusticky.

LED efekty

Nejen zvuk, ale i osvětlení musí mít úroveň, abyste se naplno ponořili do atmosféry večera. Reproduktor je právě z tohoto důvodu vybaven barevným LED podsvícením. Na výběr máte řadu různých světelných efektů, které se skvěle hodí ke každému hudebnímu stylu.

Specifikace

Party reproduktor GoGEN BPS 738

* LCD displej
* Bezdrátové Bluetooth streamování
* Karaoke – Mikrofon je součástí balení
* Digitální FM tuner, 30 předvoleb
* Podpora formátu MP3
* Přednastavené ekvalizéry
* Zvýraznění basů
* Světelné LED efekty
* Frekvenční rozsah 45 Hz – 15 kHz
* Výstupní výkon 2 x 80 W

Konektory
* USB vstup
* Nabíjecí port USB 5V/1A
* 2 x vstup pro mikrofon – 6,3 mm JACK
* AUX IN – 3,5 mm JACK
* LINE IN – 2 x CINCH

Další informace

Výkon:

Bluetooth:

NFC:

USB :

Vstup AUX:

Příjem telefonních hovorů:

Multiroom:

Odolnost:

Napájení:

Barva:

Specifické funkce:

Šířka:

Výška:

Hloubka:

Hmotnost: