Mraznička Zanussi ZFU19400WA ZANZFU19400WA

6 999,00 

Katalogové číslo: 8800880593_-_NEPOUZITO_-_ROZBALENO

Popis

Popis

Usnadněte si přístup ke zamrazeným potravinám!

Vybíráte do domácnosti mrazničku, která nezabere mnoho místa a přitom nabízí prostorné a efektivní uspořádání? Ideálním řešením je mraznička Zanussi ZFU19400WA v čistém bílém provedení, která díky speciálnímu navržení Space+ pojme mnohem více potravin. Tak vám zajistí více volného času, který byste museli věnovat častému nakupování. Zaujme vás i energeticky úsporný provoz spadající do kategorie A+.

Prostorové řešení

Volně stojící šuplíková mraznička Zanussi vyniká svým důmyslným řešením prostoru nazvaným Space+. Díky tomu získáte mnohem více místa pro ukládání potravin. Zamrazte si maso, sklizeň ze zahrádky nebo předem přichystané polotovary. Hlavní myšlenkou je nakoupit jednou za čas, bezpečně uskladnit, vyhnout se dennímu nakupování a ušetřený čas využít příjemněji pro své vlastní zájmy.

Propracované vnitřní uspořádání

Mraznička nabízí celkový objem 168 litrů a s výškou 125 cm se vejde téměř všude. Uvnitř najdete 5 průhledných zásuvek, z toho jedna je opatřena výklopem. Transparentní materiál umožňuje perfektní přehled o uložených potravinách a snadno a rychle si vyberete to, co právě potřebujete.

K přednostem se řadí integrovaný mrazící podnos, který je určen na malé kusy potravin, jako jsou dětské přesnídávky, bobulovité ovoce nebo mražené bylinky. Tak budete mít zajištěn komfortní přístup ke zmrazeným drobnostem a už se vám nikdy v mrazničce neztratí.

Chytrá technologie

Požadovanou teplotu si nastavíte jednoduchým ovládáním v horní části mrazáku. K nemalým benefitům se řadí funkce rychlého zmrazení, kterou tento model nabízí. Využijete ji, když dovnitř vkládáte čerstvé suroviny, které by mohly svým ohřívacím účinkem poškodit kvalitu uložených, již zamrazených potravin.

Díky aktivaci tlačítka se okamžitě sníží teplota a potraviny si nadále uchovají svou maximální čerstvost a původní chuť. Teplota se pak automaticky vrátí do normálu.

Uživatelský komfort

Šuplíkový mrazák Zanussi disponuje užitečným systémem akustického a vizuálního hlídání vysoké teploty. Pokud by se vám stalo, že nedopatřením zapomenete dovřít dveře, chytrý spotřebič vás na to upozorní. Potěší vás velmi výkonná mrazící kapacita, která dosahuje až 20 kg potravin za 24 hodin.

Akumulační doba v případě výpadku elektrického proudu nebo náhlé poruchy je 18 hodin. Směr otevírání dvířek lze umístit na pravou i levou stranu. Mraznička umožňuje nastavení předních nožiček, kterými zajistíte spotřebiči optimální stabilitu.

Specifikace

Volně stojící šuplíková mraznička v energetické třídě A+, objem 168 l, výška 125 cm. Je vybavena 5 průhlednými zásuvkami a zamrazovacím tácem na drobné potraviny.

Nakupujte méně často, užívejte si více zábavy. Život je příliš krátký na to, abychom ho trávili nakupováním, a díky chladicím spotřebičům Space+ již nemusíte. Jelikož pojmou víc potravin, můžete je nakoupit všechny najednou a snadno uložit. Proč se tedy občas nevyhnout supermarketu a nejít raději někam, kde opravdu chcete být?

Když chcete vaše potraviny rychle zmrazit!
Když do mrazničky vložíte nezmrazené potraviny, mohou ohřát potraviny již uskladněné. Díky tlačítku rychlého zmrazení však můžete teplotu v mžiku snížit. Rychle tak zmrazíte nově přidané potraviny, a zajistíte tak jejich maximální čerstvost a minimální kazivost – teplota se poté automaticky vrátí na přednastavenou úroveň.

Mrazicí zásuvka na malé potraviny se snadným přístupem
Mějte drobné oblíbené mražené potraviny vždy po ruce! Tato příhodná mrazicí zásuvka vám poskytuje přímý přístup k drobným mraženým potravinám, jako jsou kostky ledu, dětská výživa a mražené bylinky nebo různé bobulovité ovoce. Je to rychlé a snadné – a drobné mražené potraviny se tak přestanou ztrácet ve vaší mrazničce.

Zkontrolujte obsah vaší mrazničky pouhým pohledem
Potřebujete se před nákupem znovu ujistit, co vše máte uchováno v mrazničce? Díky tomuto modelu nebudete muset otevírat zásuvky, abyste to zjistili. Jelikož jsou všechny průhledné, můžete do nich snadno nahlédnout, když jsou zavřené!

Vizuální a akustický signál vysoké teploty. Mrazák dokáže zmrazit 20 kg potravin za 24 hodin. Vnitřní prostor nabídne 3 plastové zásuvky plné šířky, 1 plastovou zásuvku poloviční hloubky a 1 zásuvku s odklápěcími dvířky. Při poruše dokáže mrazák ještě 18 hodin pracovat. Manuální odmrazování mrazáku. Nastavitelné přední nožičky.

Vlastnosti
* Barva – Bílá
* Čistý objem mrazáku (l) 168
* Energetická třída A+
* Chladivo R600a
* Spotřeba el.energie (W/h) 0.658
* Předpokládaná roční spotřeba energie (kWh) 240
* Zmrazovací kapacita (kg/24h) 20
* Akumulační doba (h) 18
* Hlučnost podle IEC 704-3 (dB(A)) 40
* Příkon (W) 160
* Energetický informační list
* Technologie zchlazování Statická
* Klimatická třída SN-N-ST-T
* V x Š x H: 125 x 54,5 x 64 cm

Další informace

Typ:

Konstrukce mrazničky:

Umístění vestavby:

Objem mrazničky:

Energetická třída:

Spotřeba energie:

Spotřeba energie za rok:

Mrazící výkon:

Klimatická třída:

Doba skladování při poruše:

Beznámrazová = nofrost: