Mikrovlnná trouba DAEWOO KOR 6S3BR daekor6s3br

1 720,00 

Katalogové číslo: 3000011408_-_NEPOUZITO_-_ROZBALENO2 Kategorie:

Popis

Popis

Daewoo KOR 6S3BR, červená

Mikrovlnná trouba v dnešní době patří mezi základní kuchyňské spotřebiče. Ušetří vám čas i energii, zvládne ohřívat, rozmrazovat i vařit. Společnost Daewoo vytvořila volně stojící model s objemem 20 litrů, do něhož bez obtíží vložíte talíř či misku s průměrem až 28 cm. Příkon 1 250 W společně s výkonem ohřevu 800 W zajistí, že se interiér ihned rozehřeje a vy budete mít pokrm připravený během několika málo minut.

Ohřívá i vaří

Vyberte si z jedenácti úrovní výkonu podle toho, co zrovna ohříváte. Pokud se rozhodnete v mikrovlnce vařit, na výběr máte pět automatických režimů, s nimiž bude chuť jídel výborná, nebudete muset řešit připečení a trouba se o vše postará za vás, takže po zapnutí časovače můžete dát nohy na stůl a relaxovat.

Tichý chod

Během práce úroveň hluku nepřesahuje 53 dB. Trouba je proto vhodným pomocníkem nejen do domů, ale i do bytů, kde jsou stěny tenké jako papír a každý zvuk se mohutně ozývá u sousedů.

Specifikace

Vše o produktu
mikrovlnná trouba • objem 20 l • výkon ohřevu 800 W • příkon 1 250 W • hlasitost 53 dB • 11 úrovní výkonu • 5 programů automatického vaření • rychlé vaření • talíř s průměrem 28 cm • funkce rozmrazování • akustická signalizace

Daewoo KOR 6S3BR, červená
Mikrovlnná trouba v dnešní době patří mezi základní kuchyňské spotřebiče. Ušetří vám čas i energii, zvládne ohřívat, rozmrazovat i vařit. Společnost Daewoo vytvořila volně stojící model s objemem 20 litrů, do něhož bez obtíží vložíte talíř či misku s průměrem až 28 cm. Příkon 1 250 W společně s výkonem ohřevu 800 W zajistí, že se interiér ihned rozehřeje a vy budete mít pokrm připravený během několika málo minut.

Ohřívá i vaří
Vyberte si z jedenácti úrovní výkonu podle toho, co zrovna ohříváte. Pokud se rozhodnete v mikrovlnce vařit, na výběr máte pět automatických režimů, s nimiž bude chuť jídel výborná, nebudete muset řešit připečení a trouba se o vše postará za vás, takže po zapnutí časovače můžete dát nohy na stůl a relaxovat.

Tichý chod
Během práce úroveň hluku nepřesahuje 53 dB. Trouba je proto vhodným pomocníkem nejen do domů, ale i do bytů, kde jsou stěny tenké jako papír a každý zvuk se mohutně ozývá u sousedů.

Technické parametry Daewoo KOR 6S3BR
Základní parametry
Objem: 20 l
Typ ovládání: Digitální
Informační displej: Ano
Výkon: 800 W
Průměr talíře: 24,5 cm
Otevírání dvířek: klasické

Ohřev a výkon
Výkon mikrovlnného ohřevu: 800 W
Počet úrovní výkonu: 11
Otočný gril: Ne
Maximální příkon: 1 250 W

Další funkce
Rozmrazování: Ano

Vlastnosti
Hlučnost: 48 dB
Možnost vestavit: Ne

Rozměry
Šířka: 37,8 cm
Výška: 27,2 cm
Hloubka: 50,5 cm
Hmotnost: 11 kg

Ostatní parametry
Barva: černo-červená
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: Daewoo
Kategorie: Mikrovlnné trouby Daewoo

Brand

Daewoo

Další informace

Typ:

Vnitřní objem:

Mikrovlnný výkon:

Počet úrovní výkonu:

Gril:

Parní vaření:

Horký vzduch:

Displej:

Crisp systém:

Přednastavené programy:

Rozmrazování:

Průměr otočného talíře:

Materiál vnitřního prostoru:

Ovládání:

Hlučnost:

Otevírání dvířek: