Indukční varná deska s odsáváním Siemens EX875LX67E černá

51 200,00 

Katalogové číslo: 3200707079_-_NEPOUZITO_-_ROZBALENO Kategorie: , ,

Popis

Popis

Siemens EX875LX67E

Varná indukční deska Siemens s integrovaným odsáváním je dokonalou souhrou těchto dvou spotřebičů. Jedná se o nejmodernější inovaci v nadčasovém a reprezentativním designu s mnoha chytrými funkcemi, vysokým výkonem a tichým chodem. Osvobodí vás od mnoha omezení, protože odpadá instalace externího odsavače. Účinný a tichý odvod par zajišťuje ventilační jednotka s účinným motorem iQdrive a 17 řízenými stupni výkonu, stupněm boost a intenzivním. Páry jsou odváděny zcela automaticky po vyhodnocení mnoha senzorů a spustí se po zapnutí varné zóny. Esteticky provedený sklokeramický kryt ventilátoru umožní volný pohyb nádob po varné desce. Výkon dosahuje od 154 do 500 m3/h při běžném provozu a 622 m3/h při intenzivním. Odsavač pracuje při nízké hlučnosti od 42 dB do 69 dB. Při maximálním výkonu pak 74 dB.

Hlavní přednosti:

  • Kombinace indukční desky a zabudované ventilační jednotky inductionAir Plus pro odsávání par
  • Varné zóny FlexInduction rozpoznají velikost nádob a přizpůsobí se jí
  • Snadné a intuitivní ovládání pomocí dual lightSlider
  • S aplikací Home Connect získáte užitečné informace o spotřebiči, ať jste kdekoli
  • Senzor pečení fryingSensor Plus reguluje a udržuje teplotu na nastavené úrovni
  • Kontrola teploty během vaření pomocí cookingSenzor Plus ready zabrání překypění

 

Dokonalá souhra varné desky a odsavače par v jednom spotřebiči.  

 

Flexibilní varná zóna

S flexibilní zónou FlexInduction si můžete spojit dvě varné zóny v jednu velkou zónu a nádobí umístit kamkoli na tuto plochu. Varná deska rozpozná tvar a velikost hrnce a ohřev probíhá pouze tam, kde je potřeba. Flexibilita 

Hlídá, aby se nic nepřipálilo

Pomocí zabudovaného senzoru fryingSensor Plus poskytuje přesnost při pečení udržováním pánve na nastavené úrovni výkonu. Vařit můžete na několika pánvích a mít o nich přehled. Pohlídá za vás, aby se nic nepřipálilo

Intuitivní a snadné ovládání

K této moderní varné desce se jistě hodí jedinečný ovládací panel dual lightSlider, který je zárukou snadného ovládání. Jedinečný design ovládacího panelu bude pro vás při zapnutém stavu optickým zážitkem a ve vypnutém stavu jej téměř neuvidíte. V nabídce je 17 stupňů výkonu, powerBoost pro všechny zóny, panBoost pro pánve, funkce udržování teploty, funkce reStart a quickStart, dětská pojistka, 2stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou zónu a ukazatel spotřeby energie. Čas za vás bude hlídat minutka nebo timer s automatickým vypnutím.

Regulujte ohřev posunutím pánve

Rozdělte si varnou desku do různých zón ohřevu s funkcí powerMove Plus, a to na tři teplotní zóny od pečení při nejvyšší teplotě, vaření a udržování teplých jídel při nízké teplotě. Pouhým pohybem nádob na desce si aktivujete potřebnou intenzitu. Nebo lze využít technologii flexMotion, která si zapamatuje stupeň nastavení ohřevu pro jednotlivé nádoby a po přesunutí po varné desce teplotu automaticky přizpůsobí danému nastavení zcela automaticky.

Vařte bez překypění

Senzor vaření cookingSenzor Plus ready se připne na hrnec a pomocí bluetooth komunikuje s varnou deskou. Rozpozná vámi nastavenou teplotu a díky samočinné regulaci zabrání překypění. Senzor lze dokoupit jako příslušenství. Snadno jej připevníte k hrnci silikonovým kroužkem a opět jednoduše sejmete.

Pro čistý vzduch v domácnosti

 Varná deska s odsáváním zajistí automaticky čistý vzduch v místnosti pomocí climateControl Sensoru. Pachy a pára z vaření jsou účinně odváděny ihned po zapnutí varné zóny, kdy dojde k aktivaci ventilátoru. Po ukončení vaření se ventilátor spustí do velmi tichého režimu odsávání pro odstranění zbytkových par a zápachu. 

Filtrace, která vám nepřidá práci s čištěním

O filtraci se postará velkoplošný nerezový tukový filtr. Díky 12 filtračním vrstvám dosahuje účinnosti až 94 %. Vniknutí tekutin z vaření do vnitřní části ventilačního systému brání horní jednotka ochrany proti přetečení o objemu 200 ml, která hravě zvládne zachytit běžné nehody při vaření. O větší incidenty se postará spodní jednotka o kapacitě 700 ml. Filtr i zásobník lze snadno vyjmout a umýt v myčce. Při provozu s cirkulací je nutno dokoupit 4 pachové cleanAir filtry HZ9VRCR0. Na nasycení těchto filtrů a potřebu výměny vás upozorní indikátor.

Chytrá kontrola a ovládání spotřebiče

S aplikací Home Connect se nechte inspirovat spoustou receptů, varnou desku ovládejte odkudkoli, upravte si výkon odsávání bez vstávání z pohovky a použijte ji jako kontrolní centrum nad vaší varnou deskou. Zobrazte si stupeň nasycení filtru, zkontrolujte, zda je varná deska opravdu vypnutá, objednejte si příslušenství či servis. 

Specifikace

Varná deska indukce Siemens EX875LX67E

Indukční varná deska s integrovanou ventilací inductionAir Plus: dokonalá souhra varné desky a odsavače par.
flexInduction: indukční deska s varnými zónami flexInduction pozná, jak velká je nádoba ve které vaříte, a přizpůsobí jí velikost varné zóny.

* Ovládání dual lightSlider umožňuje snadné a intuitivní ovládání varné desky
* Home Connect: užitečné informace o vašem spotřebiči bez ohledu na to, kde se nacházíte.
* cookingSenzor Plus ready: díky prezicní kontrole teploty během vaření zabrání překypění či převaření vašich pokrmů (teplotní senzor lze dodatečně dokoupit jako zvláštní příslušenství).
* Pečicí senzor fryingSensor Plus reguluje a automaticky udržuje teplotu na zvoleném úrovni. Vy si můžete být jisti, že se připravované jídlo nikdy nepřipálí.

Technické specifikace:
Komfort
* ovládání dual lightSlider
* cookingSensor Plus ready: možnost dovybavit speciálním teplotním senzorem, který zajistí precizní řízení teploty během procesu vaření v pěti teplotních úrovních
* fryingSensor Plus s 5 stupni teploty
* 2 x flexInduction varné zóny
* flexMotion – automatický přenos nastavení
* powerMove Plus
* Varné zóny budou automaticky spojeny nebo odděleny podle tvaru a velikosti umístěného nádobí.
* funkce reStart
* funkce quickStart
* timer minutka timer Doba vaření
* 17 stupňů výkonu
* funkce udržování teploty
* Home Connect: vzdálená správa a ovládání

Bezpečnost
* rozpoznání přítomnosti hrnce funkce powerManagement – nastavení max.příkonu desky bezpečnostní vypínání dětská pojistka funkce zablokování desky na 20 sekund – např.pro čištění
* 2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu
* hlavní vypínač
* ukazatel spotřeby energie

Rychlost
* powerBoost funkce pro všechny indukční varné zóny
* panBoost: powerBoost pro pánve

Výkon a rozměry varných zón
* varné zóny: 1 x Ø 400 mmx240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna nebo 2 x Ø 190 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna; 1 x Ø 400 mmx240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna nebo 2 x Ø 190 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukční varná zóna

Rozměry a technické informace
* rozměry pro vestavbu (V x Š x H): 223 mm x 750 mm x 490 mm
* rozměry spotřebiče:
* min. šířka pracovní desky: 16 mm
* délka připojovacího kabelu: 110 cm
* připojovací kabel je součástí balení
* příkon: 7.4 kW

Další informace

Typ varné desky:

Ovládání:

Provedení desky:

Umístění ovládání:

Počet varných zón:

Časovač/minutka:

Dětská pojistka:

Signalizace zbytkového tepla:

Booster:

Hob2Hood:

Celkový příkon:

Rozšířená záruka:

Barva:

Šířka: