Dětská elektronická chůva TrueLife NannyWatch A15 bílá/zelená

3 100,00 

Katalogové číslo: 8800735651_-_ODZKOUSENO_-_VRACENO Kategorie: , ,

Popis

Popis

TrueLife NannyWatch A15, bílá/zelená

S revoluční chůvičkou TrueLife NannyWach A15 budete mít o svém dítěti neustálý přehled. Chůvička v podobě chytrých hodinek monitoruje dění v postýlce, díky nočnímu vidění i během tmy. Už nemusíte přenášet velkou rodičovskou jednotku nebo vytahovat mobilní telefon, pohled na své dítě budete mít stále při ruce, tedy vlastně na ruce. Bez problémů se můžete pohybovat po celém domě či bytě, aniž byste ztratili přehled o dění v dětském pokoji. A mezitím co dítě odpočívá, stihnete spoustu jiných věcí

Pro dokonalý přehled o vašem dítěti

Použití přístroje je velmi jednoduché. Chůvičku s kamerou zapnete a umístíte k miminku, hodinky s displejem klasickým způsobem připnete na ruku. Nic dalšího není potřeba. Obraz i zvuk spolehlivě funguje až do vzdálenosti 300 metrů. Jakmile budete mimo dosah signálu, budete na tuto skutečnost upozorněni, stejně jako v případě, že přístroji dochází baterie.

Klíčové vlastnosti:

    • spolehlivý přenos, dosah až 300 metrů 
    • obousměrný přenos zvuku, ukolébavky
    • monitoring teploty v místnosti
    • automatické noční vidění
    • dlouhá výdrž baterie

 

 Sledujte své miminko nepřetržitě a za všech okolností.

 

Stačí jeden pohled na zápěstí

Chytré hodinky s chůvičkou přináší velkou inovaci v oblasti starosti a péče o dítě. Displej hodinek je dostatečně velký a snadno se ovládá, s integrovaným českým menu se nemusíte obávat žádného složitého nastavení.  

Stabilní signál

Rodičovská jednotka je řešena tak, aby vás co nejméně omezovala. Praktické hodinky budete mít neustále při sobě, chůvička zvládne pracovat až na vzdálenost 300 metrů. 

Kvalitní přenos i v noci

Dětská jednotka s kamerou snímá postýlku během celého dne, v noci se automaticky přepne do nočního vidění. Ani ve tmě tak neztratíte kontrolu.

Oboustranný přenos zvuku

Oboustranný mikrofon umožňuje utěšit děťátko vlastním hlasem i na dálku, např. z vedlejší místnosti nebo z terasy. Oceníte také možnost vybrat z ukolébavek, které dítě ukonejší. 

Správná teplota v místnosti

Displej hodinek kromě pohledu na dítě zobrazuje také aktuální teplotu v dané místnosti.  

Čas jídla

K dispozici je také funkce Feed alarm. Nastavíte si čas, kdy je třeba dítě nakrmit a v požadovaný čas vás hodinky automaticky upozorní.

Úsporný režim 

V režimu VOX dochází v případě ticha k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku. Je to za účelem úspory baterie. Pokud ale chůvička zaznamená ruch nebo pláč, displej se aktivuje a vy budete upozorněni vibracemi.

I mimo dosah zásuvky

Baterie má dostatečnou výdrž, bez obav vydrží celý den. V případě potřeby lze dětskou jednotku připojit k powerbance kdekoliv se zrovna budete nacházet.

Specifikace

TrueLife NannyWatch A15 je revoluční dětská chůvička, kterou máte stále po ruce. Přesněji řečeno na ruce. Rodičovská jednotka je totiž umístěna v hodinkách, které si jednoduše připnete na zápěstí. Dětskou jednotku umístíte k miminku. Díky stabilnímu signálu, až 300 m dosahu, nočnímu vidění a monitoringu teploty v místnosti máte o svém dítěti naprostý přehled a neunikne vám ani jediné zasmání nebo škytnutí.

Skvělý doplněk péče o dítě
Dětské chůvičky jsou už nějakou dobu standard. Hodinky TrueLife NannyWatch A15 ale přináší inovaci v oblasti starosti a péče o dítě. Své miminko můžete sledovat nepřetržitě za všech okolností. Stačí jeden pohled na zápěstí.

Obě ruce volné
Rodičovská jednotka je umístěna v hodinkách, snadno si na ni zvyknete, máte jí pořád na očích a nemusíte nikam nic složitě přenášet. Díky dosahu až 300 metrů se můžete bez problému pohybovat po bytě či domě, aniž byste ztratili přehled o dění v dětském pokoji.

Přehledný displej
Displej hodinek je dostatečně velký, kvalitní a jednoduše se ovládá. Ať už vaše dítě zrovna spí, nebo pláče, vidíte vše, co potřebujete. Stejně rychle, jako když kontrolujete čas na hodinkách.

Spolehlivý přenos a dosah až 300 metrů
Chůvičku zapnete a umístíte k miminku. Hodinky s displejem máte na ruce, tedy stále u sebe. Přenos obrazu i zvuku funguje spolehlivě až do vzdálenosti 300 metrů. Můžete tak být v klidu třeba i během posezení s přáteli na terase, když dítě zrovna spí.

Monitoring teploty v místnosti
Nemusíte se bát, že miminku bude zima, nebo naopak horko. Aktuální teplotu v dětském pokojíčku můžete kdykoli zkontrolovat na displeji hodinek.

Automatické noční vidění
Díky automatickému přepnutí chůvičky na noční vidění po setmění máte dokonalý přehled o svém dítěti ve dne i v noci.

Obousměrné audio
Nejen, že vám neunikne ani jediný zvuk z dětského pokojíčku, ale díky obousměrnému přenosu zvuku můžete navíc plačící dítě utišit vlastním hlasem i z vedlejší místnosti.

Dlouhá výdrž baterie
S rodičovskou jednotkou v hodinkách můžete být v klidu celý den, baterie má dostatečně dlouhou výdrž.

Bez omezení i mimo dosah zásuvky
Výlety do přírody nejsou pro chůvičku žádný problém. Stačí dětskou jednotku připojit k powerbance a máte nad svým miminkem přehled klidně i ve stanu.

Ukolébavky
Kromě obousměrného audia, díky kterému můžete dítě utišit vlastním hlasem, si můžete zvolit i jednu z uklidňujících melodií.

Máte přehled odkudkoli
Chůvičku máte neustále na ruce a dítě kontrolujete stejně snadno jako čas, jediným pohledem na zápěstí.

Čas na krmení
Funkce feed alarm umožňuje nastavit si čas, kdy chcete dítko nakrmit. Hodinky vás pak automaticky upozorní.

Režim VOX šetří baterku a vibracemi upozorní na pláč
V režimu VOX dojde po krátké chvíli ticha k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory baterie. Pokud ale chůvička zaznamená pláč, nebo jakýkoliv jiný ruch, displej se aktivuje a hodinky vás upozorní vibracemi.

Jednoduché ovládání v CZ
Chůvička má integrované české menu, takže se nemusíte bát složitého nastavování nebo tlačítek se záhadnými nápisy.

Další informace

Druh:

Přenos zvuku:

Přenos obrazu:

Indikace vybitých baterií:

Zdroj energie:

Dosah ve volném prostoru:

Obousměrný přenos zvuku:

Noční světlo:

Ukolébavka:

Šířka:

Výška:

Hloubka:

Hmotnost: